Sluit je aan bij je collega-leraren voor een wereldwijde eindejaarsmeditatie
zo 27 dec
|Zoom.us (zie hieronder voor de link)
Nu dit tumultueuze jaar eindelijk ten einde loopt, nemen we een moment om na te denken over onze ervaringen, onze zegeningen te tellen en onze diepe gebeden op te zeggen als Kundalini Yoga-leraren.


Time & Location
27 dec 2020, 15:00 – 16:00 CET
Zoom.us (zie hieronder voor de link)
About the Event
Nu dit tumultueuze jaar eindelijk ten einde loopt, nemen we een moment om na te denken over onze ervaringen, onze zegeningen te tellen en onze diepe gebeden op te zeggen als Kundalini Yoga-leraren. Dit was ongetwijfeld een moeilijk jaar voor iedereen. Al onze leraren, over de hele wereld, stonden voor een wereld van onvoorziene uitdagingen - zowel grote als kleine.
Maar door deze onzekere maanden hebben we hoop gevonden binnen de onderwijsgemeenschap. We zijn samengekomen als nooit tevoren in de geest van communicatie, samenwerking, solidariteit en liefde.
Als we naar 2021 kijken, is onze hoop sterk. We zullen doorgaan met lesgeven, we zullen genieten van onze beoefening en de beoefening van onze studenten, en we zullen collectief onze stem verheffen met vreugde.
IKYTA - in samenwerking met 3HO International, 3HO Europe en 20 National Kundalini Yoga Teachers Associations - nodigen je uit om lid te worden van je wereldwijde onderwijsgemeenschap op zondag 27 december 2020 van 14:00 tot 15:00 uur GMT ( 16.00 uur Belgische tijd ) voor The Teacher's Prayer - een meditatie voor onszelf, onze studenten, onze gemeenschappen en onze planeet.
Van de IKYTA-familie over de hele wereld - naar jou en de jouwen over de hele wereld - sturen we onze meest oprechte wensen voor een veilig en gezond vakantieseizoen.